• info@webiz.in.ua

  • +38 (096) 18-016-90

  • 10:00 - 18:00

Previous Next

Як сказав Білл Гейтс, ми змінюємо світ за допомогою технологій.

Мобільні технології змінюють не тільки те, як ми спілкуємося один з одним, але і те, як ми працюємо. За оцінками аналітиків, сьогодні більш ніж у 5 мільярдів чоловік є мобільні пристрої, в тому числі, смартфони для спілкування і роботи.

Previous Next

Отже, ви хочете розширити свій бізнес в сфері електронної комерції, але ще не вирішили, з чого почати. Незважаючи на різноманітність можливостей, для того щоб досягти успіху, потрібно мислити стратегічно: замість того щоб намагатися охопити якомога більше країн, краще сфокусуватися на ринках, відповідних вашої маркетингової стратегії.

Previous Next

На Amazon представлено 500 мільйонів товарів, і виділитися з натовпу досить складно. Спліт-тестування - один з найефективніших способів оптимізувати сторінки товарів, збільшити залученість споживачів та підвищити продажі.

Previous Next

Цього року майже 360 мільярдів доларів буде витрачено на товари, що продаються через індустрію електронної комерції. Очікується, що ця кількість зростатиме приблизно на 6% щороку. Підприємці, зацікавлені брати участь у зростаючій галузі електронної комерції, можуть розглянути можливість залучення, створивши бізнес з електронною комерцією, що перебуває у відставці.

Previous Next

Дропшиппінг - одне з найбільш значних переваг інтернет-торгівлі. Роздрібним магазинам не потрібно турбуватися про складські запаси, стороння фірма відправляє всі товари безпосередньо покупцям. Це справжній порятунок для невеликих компаній, які тільки починають онлайн-бізнес і не мають достатніх ресурсів, щоб самостійно управляти виробництвом, товарними запасами і доставкою.

Previous Next

Через різке зростання популярності друку на вимогу (Print on demand, POD) пошук своєї ніші і виділення свого бізнесу серед конкурентів в останні роки набувають ще більшої важливості. Очікується, що ринок замовлення друку в Мережі (web-to-print, W2P) виросте на 8% в період 2019-2023 рр., А продажі в сегменті друку на футболках досягнуть $ 10 млрд. До 2025 року.

Страница 1 из 17

Контакты

Адрес :

Украина, г. Чернигов

Телефон :

+38 (096) 18 016 90

Месенжеры:

   

О Вас

80% людей считают себя умными, образованными, они все знают, все просчитывают, исключают все риски, чтобы бизнес получился. Эти люди бедны.

А есть оставшиеся 20%. Они просто действуют, а вопросы решают по мере их поступления.

Действуй сейчас!

Блог о бизнесе

Блог по криптовалюте