• info@webiz.in.ua

  • +38 (096) 18-016-90

  • 10:00 - 18:00

Previous Next

В этом видео вы узнаете опыт ведения офлайн и онлайн магазина Sex-shop. 

Какие покупатели приходят, зачем они приходят, какие подводные камни вас будут ждать. А так же приблизительные заработки от ведения такого бизнеса

Previous Next

Приветствую коллеги! Большинство из вас слышали о принятом в первом чтении Законопроекты 1053-1 и 1073, касательно введения кассовых аппаратов и налоговых кеш-беков. 

По логике этих Законопроектов с 1 января 2020 года все интернет-магазины обязаны будут ставить кассовые аппараты. Что же на самом деле?

Previous Next

Як сказав Білл Гейтс, ми змінюємо світ за допомогою технологій.

Мобільні технології змінюють не тільки те, як ми спілкуємося один з одним, але і те, як ми працюємо. За оцінками аналітиків, сьогодні більш ніж у 5 мільярдів чоловік є мобільні пристрої, в тому числі, смартфони для спілкування і роботи.

Previous Next

Отже, ви хочете розширити свій бізнес в сфері електронної комерції, але ще не вирішили, з чого почати. Незважаючи на різноманітність можливостей, для того щоб досягти успіху, потрібно мислити стратегічно: замість того щоб намагатися охопити якомога більше країн, краще сфокусуватися на ринках, відповідних вашої маркетингової стратегії.

Previous Next

На Amazon представлено 500 мільйонів товарів, і виділитися з натовпу досить складно. Спліт-тестування - один з найефективніших способів оптимізувати сторінки товарів, збільшити залученість споживачів та підвищити продажі.

Страница 1 из 17

Контакты

Адрес :

Украина, г. Чернигов

Телефон :

+38 (096) 18 016 90

Месенжеры:

   

О Вас

80% людей считают себя умными, образованными, они все знают, все просчитывают, исключают все риски, чтобы бизнес получился. Эти люди бедны.

А есть оставшиеся 20%. Они просто действуют, а вопросы решают по мере их поступления.

Действуй сейчас!

Блог о бизнесе

11 Ноябрь 2019 / Анатолий Прохоров

Блог по криптовалюте