• info@webiz.in.ua

  • +38 (096) 18-016-90

  • 10:00 - 18:00

Previous Next

Немає роботи! Що робити?

Немає роботи, закінчилися гроші - що робити?

Мабуть, у багатьох людей настає такий період в житті, коли вони втрачають роботу і засоби до існування. У такій ситуації, головне, не панікувати, відпочити, зробити давно відкладені справи і активно починати пошуки нової роботи.

Коли немає роботи, і гроші мають властивість закінчуватися, важливо навчитися економити і витрачати гроші лише по суті.

Головними статтями витрат є:

  • Харчування;
  • Комунальні послуги;
  • Витрати на пошуки роботи.

Навіть на такі витрати потрібно переглянути свої погляди. Якщо раніше можна було дозволити собі харчуватися в ресторанах або купувати додому червону ікру, то зараз потрібно готувати вдома і не найдорожчі страви. Так, буде додатковий стимул скинути зайву вагу. Не варто забувати приказку, що потрібно їсти заради того, щоб жити, а не жити заради того, щоб їсти.

Економія витрат на комунальні послуги полягає в тому, щоб не витрачати занадто багато води на свої потреби, вимикати за собою світло та електричні прилади. Якщо у вас є машина, варто подумати над тимчасовим користуванням громадським транспортом.

Загалом, запити людини повинні відповідати його заробітку.

Можливо, як тільки людина залишилася без роботи, йому слід задуматися над відкриттям власної справи. Якщо так, то корисно буде прочитати статтю "Як я відкривав свій перший інтернет магазин". Якщо, звичайно, немає такої можливості або бажання, необхідно скласти резюме і розмістити його на біржі праці і сайтах з працевлаштування. Крім цього, слід довести до відома своїх друзів і знайомих, які, можливо, допоможуть з пошуком роботи.

Чим зайнятися, поки немає роботи?

Бувають різні ситуації, коли вимушену відпустку триває зовсім недовго або, навпаки, затягується на невизначений час. У будь-якому випадку вільний час потрібно проводити з користю. Цей період можна використовувати, як можливість удосконалюватися. Під час роботи кожен зауважує свої слабкі професійні сторони, які потрібно підтягнути.

Можна зайнятися самонавчанням, а можна і пройти якісь додаткові курси підвищення кваліфікації. Це буде великим плюсом при співбесіді і впливом на майбутній рівень заробітної плати.

Не можна весь час просидіти на дивані і виглядати після цього вимученим і нервовим. Потрібно стежити за своїм здоров'ям, зайнятися спортом і тими справами, на які зазвичай не вистачає часу працюючій людині.

Також не варто відкладати домашні справи через свою меланхолію. Вільний час має приносити свої плоди.

Все це необхідно поєднувати з пошуками роботи, а не в очікуванні дзвінка від потенційного роботодавця. Адже чим більше часу пройде після втрати роботи, тим менше шансів добре працевлаштуватися. Та й тривала свобода призводить до зародження почуття апатії і небажанню що-небудь робити.

Заробити на своєму хобі, якщо людина, незважаючи на свою основну професію, має якесь захоплення, яке можна перевести в гроші, це хороший варіант для підробітку на час безробіття. Часто жінки займаються домашнім рукоділлям - вишивкою, бісероплетінням, виробництвом прикрас, сувенірів та іграшок, шиттям, в'язанням та іншими видами мистецтва. Свої роботи можна спробувати продати на ринку, через інтернет, поширивши інформацію серед друзів або виставити у власному інтернет-магазині (у даному випадку хоббі переростає у прибутковий бізнес). Якщо є хоча б напівпрофесійний фотоапарат, можна спробувати влаштовувати фотосесії для знайомих. При хороших результатах роботи дуже скоро можуть надійти нові замовлення від сторонніх людей. У домашніх умовах можна вирощувати розсаду, овочі, фрукти, навіть папуг і акваріумних рибок на продаж. Для чоловіків, які люблять проводити час в дорозі, можна влаштувати собі підробіток у вигляді приватного візництва. Для жінок, які не мають певної професії, можна влаштуватися працювати хатньою робітницею або погодинної нянею для чужих дітей.

Вчитися на своїх помилках і чужому досвіді можна закриватися від інших людей, поки у людини немає грошей і роботи. Спілкування в колі друзів і знайомих тільки допоможе знайти якісь ниточки до нового заробітку. Можливо, хтось із знайомих знає роботодавців, які можуть запропонувати хоча б сезонну роботу або, взагалі, з подальшою перспективою. Також потрібно проаналізувати всі свої успіхи і невдачі на попередній роботі. Переглянути в інтернеті відеоуроки з проходження співбесід, дізнатися про досвід знайомих по влаштуванню на роботу. Це допомагає в пошуках роботи і правильну поведінку з потенційним роботодавцем.

Якщо перед пристроєм на постійну роботу особа отримала досвід у тимчасових підробітках, можна спробувати поєднувати їх в подальшому, щоб компенсувати відсутність заробітку під час відсутності роботи. Може бути таке, що у когось така ж ситуація. Іноді це навіть допомагає, і люди починають разом придумувати, як заробити грошей, і з цього виходить спільний бізнес на довгі роки.

Контакты

Адрес :

Украина, г. Чернигов

Телефон :

+38 (096) 18 016 90

Месенжеры:

   

О Вас

80% людей считают себя умными, образованными, они все знают, все просчитывают, исключают все риски, чтобы бизнес получился. Эти люди бедны.

А есть оставшиеся 20%. Они просто действуют, а вопросы решают по мере их поступления.

Действуй сейчас!

Блог о бизнесе

11 Ноябрь 2019 / Анатолий Прохоров

Блог по криптовалюте