• info@webiz.in.ua

  • +38 (096) 18-016-90

  • 10:00 - 18:00

Previous Next

Нір Зігдон: від дрібного торговця до гуру електронної комерції

Нещодавно ми поспілкувалися з Ніром Зігдоном, 31-річним фахівцем в галузі електронної комерції з Ізраїлю. Він починав c того, що займався продажем товарів на eBay і Amazon в якості хобі, а пізніше став автором популярного блогу Rak Israeli, де давав поради і рекомендації ізраїльським інтернет-продавцям. Нір швидко став професіоналом в сфері міжнародних онлайн-продажів, які працюють як з окремими продавцями, так і з великими компаніями.

Захоплення, що стало професією

Близько 4 років тому я почав займатися продажами через Інтернет в якості хобі. Пізніше я зрозумів, що на ізраїльському ринку існує дефіцит Дропшиппінгу (форма торгівлі, при якій продавець продає вироби фірми-постачальника, самостійно пересилає товар покупцеві, а продавець тільки приймає від покупця гроші), і з цією метою я запустив проект www.rakisraeli.co .il. В кінцевому підсумку Rak Israeli перетворився в блог для інтернет-продавців, був переведений на безліч мов. Там я розміщую статті та поради для продавців, які працюють в мережі Інтернет.

Моє основне напрямок зараз - це створення магазинів для компаній даної галузі, що працюють на eBay і Amazon, а також розробка програмного забезпечення для торгових майданчиків.

Головне - аналіз ринку і споживчих властивостей товарів

Як будь-який хороший продавець, я шукав такі торгові майданчики, де я міг би отримувати гарний прибуток і успішно долати перешкоди. eBay мені сподобався тим, що там є можливість пошуку за ключовими словами, а ще сподобалося, що при правильному аналізі категорій видаються відповідні результати. Потім я дізнався про Amazon і також почав працювати на цьому майданчику.

Я продавав в основному ізраїльську продукцію: юдаїки та сувенірні футболки. Проаналізувавши ситуацію, я почав імпортувати продукцію з Китаю і в підсумку перейшов до поставок на зарубіжні склади. Зараз я працюю тільки з тими постачальниками, які володіють автоматизованими системами; я постійно відстежую торгові майданчики з високим рівнем попиту і одночасним дефіцитом в будь-яких товарах.

Обмін цінними знаннями

Я зрозумів, що інформація і уроки, які я витягнув з власного досвіду, являють собою велику цінність для дрібних торговців, так чому б ними не поделиться? Саме тому я продовжую вести свої блоги. Я люблю ділитися знаннями з іншими людьми, і читаю, це приносить користь миру. На даний момент у мене близько 2000 постійних читачів в Ізраїлі і близько 6000 за кордоном. Мені подобається отримувати як позитивні, так і негативні відгуки від передплатників. Завдяки їх критиці і рекомендацій я росту як фахівець галузі консультування.

Крім того, я розробляю програмне забезпечення по електронній комерції, що допомагає продавцям просувати їх товари. На даний момент моїм основним продуктом є програма Perfect-List, що дозволяє аналізувати ключові слова і категорії пошуку і пропонувати кращі найменування товарів. Найближчим часом ця програма буде доступна на eBay і Amazon, з її допомогою можна буде оптимізувати облікові записи на цих платформах.

Payoneer був просто рішенням, а став справжньою пристрастю

Для мене, як для ізраїльтянина, який намагається продавати на Amazon, система Payoneer стала найзручнішим платіжним рішенням. Я дуже швидко закохався в інтерфейс Payoneer, в зручність користування, мені подобається робота служби підтримки і розумні ціни. Я проводжу консультації та розробляю програмне забезпечення для міжнародного бізнесу, тому Payoneer стала для мене ідеальним способом прийому платежів. Крім того, це зручний спосіб перерахування коштів зарубіжним постачальникам.

На своєму веб-сайті я публікував статтю, в якій розповідаю, як і навіщо онлайн-продавцям слід налаштувати обліковий запис Payoneer; вона дуже швидко стала найпопулярнішою статтею на сайті і відкрила для мене нові двері в партнерський бізнес.

Старанність і постійний самоаналіз - ключі до успіху

Наостанок хочу дати онлайн-продавцям кілька важливих порад.

Працюйте старанніше. Вам слід пам'ятати, що продажі - це ваша професія, бажано, щоб це було основною професією. Поставтеся до цього серйозно, визначте свої цілі і орієнтири, складіть бізнес-план і список завдань. Дійте так, ніби вам в спину дихає начальник, тільки цей начальник тепер - ви самі. На мене працює кілька людей, так що я можу сказати, що немає нічого важчого, ніж бути начальником самому собі.
Проводьте дослідження. Постійно відстежуйте тенденції, звертайте увагу на великі події, такі як, наприклад, майбутній чемпіонат світу з футболу. Робіть власні висновки.
Якість важливіша за кількість. Я не вірю в ефективність виставлення на продаж 1000 непотрібних предметів. Вважаю, що краще виставити 10 найбільш продаваних товарів, чітко виділяються на тлі конкурентів своїми сильними сторонами.
Періодично проводите аналіз свого бізнесу. За самим чи низькими тарифами ви купуєте товар? З хорошими чи постачальниками працюєте? Раз на рік слід зупинитися і подумати, зменшити обороти і розглянути альтернативні варіанти. Мені подобається приходити в моє улюблене кафе зі стосом роздрукованих звітів. Я перевіряю, які товари найчастіше повертають клієнти, виявляю проблемних постачальників, дивлюся, які співробітники працюють краще, а які гірше. На основі цього аналізу я складаю список справ, приймаю рішення і рухаюся далі.
Будьте оригінальними. Що відрізняє вас від конкурентів? Ваша професійна компетенція у своїй ніші? Унікальність продукту або послуги, які ви пропонуєте? Мабуть, найголовніше питання: ви такий як всі? Якщо так, значить вам слід зробити крок назад і розглянути інші варіанти.

Контакты

Адрес :

Украина, г. Чернигов

Телефон :

+38 (096) 18 016 90

Месенжеры:

   

О Вас

80% людей считают себя умными, образованными, они все знают, все просчитывают, исключают все риски, чтобы бизнес получился. Эти люди бедны.

А есть оставшиеся 20%. Они просто действуют, а вопросы решают по мере их поступления.

Действуй сейчас!

Блог о бизнесе

11 Ноябрь 2019 / Анатолий Прохоров

Блог по криптовалюте