• info@webiz.in.ua

  • +38 (096) 18-016-90

  • 10:00 - 18:00

Previous Next

4 способи додаткового заробітку в інтернеті для жінок

З розвитком технологій і можливістю гнучкого графіка роботи у жінок з'явилося ще більше способів заробити.

Ми пропонуємо кілька варіантів самостійної зайнятості, які допоможуть жінкам у всьому світі знайти фінансову стабільність, незалежно від їх освіти, сімейного стану, віку чи статі.

Дистанційна робота (фріланс)

За даними статистики Великобританії, сьогодні жінки становлять не менше 38% фріланс-спільноти. Третина цього числа - матері. Ця цифра зросла приблизно на 25% з 2008 року, і це говорить про те, що фріланс швидко стає професією, для якої характерно рівність статей.

Від журналістики до графічного дизайну, від IT до написання кодів - здається, що можливості для позаштатної роботи існують майже в усіх областях. Сьогоднішні технології в поєднанні зі зростаючою потребою в неповної зайнятості і тимчасових працівниках призводять до того, що все більше і більше працівників починають кар'єру в якості фрілансерів. Вивчіть відомі біржі фрілансу, такі як Freelancer, Odesk і 99designs і почніть свою кар'єру!

Партнерський маркетинг

Партнерський маркетинг - це спосіб просування та реклами товарів і послуг на умовах взаємовигідного партнерства з видавцем, блогером чи маркетологом.

Маркетологи-партнери заробляють на просуванні товарів і послуг на своєму сайті або в блозі. Скажімо, у вас є блог про тенденції в світі моди, як партнерського маркетингу ви повинні будете безкоштовно розміщувати в своєму блозі банерну рекламу, повідомлення, текстові посилання, огляди, новини соціальних cетей або відправляти промо-розсилки. Ви будете заробляти комісійні від кожного продажу або звернення від тих, хто прийшов по вашій партнерської посиланню.

Партнерський маркетинг - це відмінний спосіб збільшити доходи від вашого сайту або блогу, але може і сам по собі стати дуже прибутковим бізнесом. Для початку рекомендуємо подивитися кілька найбільших партнерських мереж: Commission Junction, LinkShare, ShareaSale, SpreadShirt, Clickbank, Amazon

Електронна комерція

Головний фактор у сфері нерухомості - розташування, розташування, розташування об'єкта! Місцезнаходження вашого магазину впливає на успіх бізнесу, а Інтернет - це найкраще місце для будь-якого стартапу. Електронна комерція дозволяє продавати товар в будь-якій країні або місті по всьому світу. У міру зростання вашого бізнесу ринок стає глобальним.

Дропшиппінг (прямі поставки) - це бізнес-модель, що представляє собою поєднання електронної комерції і партнерського маркетингу. По суті, така модель дозволяє продавати товари сторонніх виробників на своїх сайтах (або на майданчиках для електронної комерції, наприклад, Amazon, Etsy і Wish) без ризику. Постачальник формує рахунки, займається обслуговуванням і виконанням замовлення, - вам залишається всього лише постачати замовлення і отримувати комісійні.

Оренда житла

У вас є додаткова спальня або друга квартира, яку можна здавати в оренду, або другий будинок, в якому ви мало буваєте? А як ви дивитеся на те, щоб здавати в оренду власний будинок або його частина, коли ви у відпустці, щоб покрити витрати на поїздку?

Індустрія гостинності відкриває широкі можливості для заробітку. З появою таких компаній як Airbnb, які допомагають зв'язати мандрівників і господарів, звичайним людям стало набагато простіше заробити на нерухомості. Користувачі сайту можуть розмістити і здати в оренду свою квартиру або навіть просто спальне місце на короткий термін. Airbnb займається грошовими питаннями і бере собі невеликий відсоток з обох учасників угоди.

Контакты

Адрес :

Украина, г. Чернигов

Телефон :

+38 (096) 18 016 90

Месенжеры:

   

О Вас

80% людей считают себя умными, образованными, они все знают, все просчитывают, исключают все риски, чтобы бизнес получился. Эти люди бедны.

А есть оставшиеся 20%. Они просто действуют, а вопросы решают по мере их поступления.

Действуй сейчас!

Блог о бизнесе

11 Ноябрь 2019 / Анатолий Прохоров

Блог по криптовалюте