• info@webiz.in.ua

  • +38 (096) 18-016-90

  • 10:00 - 18:00

Previous Next

Дропшиппінг: гарне доповнення до фулфілмінту

Дропшиппінг - одне з найбільш значних переваг інтернет-торгівлі. Роздрібним магазинам не потрібно турбуватися про складські запаси, стороння фірма відправляє всі товари безпосередньо покупцям. Це справжній порятунок для невеликих компаній, які тільки починають онлайн-бізнес і не мають достатніх ресурсів, щоб самостійно управляти виробництвом, товарними запасами і доставкою.

Однак не тільки малий бізнес вдається до такого способу. Дропшиппінг вельми зручний і використовуються набагато ширше, ніж здається.

Навіть великі, давно існуючі компанії використовують дропшіппінг на додаток до продажу зі складу, так як переваги переважують високу вартість. Ось кілька причин, чому великі компанії вдаються до цього способу.

Навіщо займатися Дропшиппінгом?

Управління товарними запасами і виробництвом - справа вкрай клопітка. Дропшиппінг допомагає знизити витрати і спростити процес виконання замовлень.

1. Зниження навантаження

Компанія може забути про складнощі, пов'язаних з обробкою і доставкою. Якщо ви самостійно керуєте складом, вам доводиться робити наступне:

  1. забезпечувати достатні складські площі для зберігання продукції;
  2. платити зарплату робітникам і адміністраторам;
  3. займатися організацією транспортування, доставки і логістики;
  4. обробляти повернення.

Логістика - справа непроста і забирає багато робочого часу. При прямих поставках посередник бере турботи на себе, дозволяючи вам сконцентруватися на інших аспектах бізнесу.

2. Скорочення витрат

Якщо ви займаєтеся виконанням замовленням самостійно, вам доводиться нести витрати за утримання складу і постачання. Ці витрати складаються в чималеньку суму. Оренда складських площ, зарплата співробітників, електрику, контроль клімату, необхідне обладнання - все це влітає в копієчку. Однак при прямих поставках витрати діляться між кількома компаніями,

таким чином для вас витрати на доставку знижуються. За рахунок великого обсягу компанії, що займаються прямими поставками, можуть отримувати додаткові знижки на доставку товарів і обробку повернень. Для них доступні розцінки, які недоступні для вас.

3. Масштабування обсягів поставки

При використанні прямих поставок товари, які ви продаєте, вже знаходяться на складі, їх просто потрібно додати на сайт інтернет-магазину. Якщо продукт користується попитом, ви знаєте, що виробництво вже запущено і можна в будь-який момент поповнити запаси. Це відмінний спосіб для швидкого створення асортименту з нуля.

Прямі поставки - ідеальне рішення для компаній, які хочуть урізноманітнити асортимент. Вам не потрібно вкладати кошти у виробництво нового товару, можна закупити його у посередників, збільшуючи обсяг закупівель за потребою.

4. Адаптація до сезонних факторів

Одним з переваг прямих поставок є те, що їх не обов'язково використовувати постійно. Можна керувати складом самостійно і вдаватися до прямих постачань тільки під час сезонних підйомів попиту. Це дозволяє справлятися з напливом покупців під час свят, не перевантажуючи власних співробітників, що займаються обробкою і доставкою, і не обмежуючи числа замовлень.

5. Експерименти з асортиментом

Великі компанії зазвичай вдаються до прямих постачань при пробних продажах нових товарів, щоб не витрачати час і гроші на перевірку і закупівлю. Продукти на складі посередника вже перевірені, протестовані і готові до відправки. Їх потрібно просто додати на сайт. Оскільки ви не несете витрати на виробництво і імпорт, можна запропонувати покупцям широкий асортимент товарів і подивитися, що користується найбільшим попитом.

Деякі відомі та успішні компанії починали з Дропшиппінг, наприклад популярний магазин взуття Zappos. За рахунок прямих поставок вони змогли забезпечити широкий асортимент продукції, що в свою чергу дозволило їм закріпитися на ринку. Сьогодні компанія виконує замовлення власними силами, але їх успіх свідчить про те, що прямі поставки дійсно можна використовувати для розвитку бізнесу.

Великі компанії теж можуть використовувати дропшіппінг

Переваги Дропшиппінг однакові як для малого бізнесу і ентузіастів, так і для великих компаній: економія грошей і зусиль, можливість експериментувати з новими продуктами, зміна обсягів поставок в залежності від коливань попиту і сезонних факторів. Навіть якщо у вас вже є ланцюг поставок, прямі поставки можуть стати корисним інструментом при розширенні або виході на нові ринки.

Контакты

Адрес :

Украина, г. Чернигов

Телефон :

+38 (096) 18 016 90

Месенжеры:

   

О Вас

80% людей считают себя умными, образованными, они все знают, все просчитывают, исключают все риски, чтобы бизнес получился. Эти люди бедны.

А есть оставшиеся 20%. Они просто действуют, а вопросы решают по мере их поступления.

Действуй сейчас!

Блог о бизнесе

11 Ноябрь 2019 / Анатолий Прохоров

Блог по криптовалюте