• info@webiz.in.ua

  • +38 (096) 18-016-90

  • 10:00 - 18:00

Previous Next

Майбутнє фрілансу: як мобільні технології змінюють гігноміку

Як сказав Білл Гейтс, ми змінюємо світ за допомогою технологій.

Мобільні технології змінюють не тільки те, як ми спілкуємося один з одним, але і те, як ми працюємо. За оцінками аналітиків, сьогодні більш ніж у 5 мільярдів чоловік є мобільні пристрої, в тому числі, смартфони для спілкування і роботи.

Вплив технологій на фрілансерів

У жовтні онлайн-платформа для фрілансерів Upwork провела дослідження «Фріланс в Америці», в ході якого з'ясувалося, що в даний момент в США більш 56,7 мільйонів фрілансерів - на 3,7 мільйона більше, ніж було в 2014 році. Крім того, дослідження підтвердило, що технології значно спрощують пошук роботи, адже сьогодні 64% фрілансерів шукають роботу в мережі (на 22% більше, ніж в 2014).

Цей тренд посилюється не тільки в США, але і, наприклад, в Японії! Lancers, одна з провідних японських онлайн-майданчиків для пошуку роботи, відзначила збільшення числа фрілансерів на 23% з 2015 по 2018 рр. Payoneer недавно випустив Звіт про фрілансі за II квартал, в якому розглядаються зміни, що відбуваються в гігноміке, причини, за якими все більше американських фахівців приходить в цю сферу, і фактори, що сприяють росту фрілансу в певних регіонах.

Для фрілансерів, які живуть в країнах, що розвиваються, технології стали способом вийти на світовий ринок, подолати бар'єри між країнами і національностями і отримати рівні можливості при пошуку роботи на міжнародних онлайн-майданчиках. У минулому році The World Bank випустив свій щорічний «Звіт про світовий розвиток» (World Development Report), акцент в якому був зроблений на зміни в природі роботи. У звіті сказано, що технології змінюють процеси виробництва, розширюючи міжнародні виробничі ланцюжки і змінюючи географію робочих процесів. Нарешті, технології сприяють зростанню гігномікі і змінюють моделі комунікації між компаніями і споживачами.

Давайте докладніше розглянемо, як мобільні технології змінюють гігноміку.

1/ Більше можливостей для роботи

Бізнес «на ходу»? З мобільними додатками фрілансери можуть шукати і виконувати роботу незалежно від того, де вони знаходяться і чим займаються. Мобільні додатки дозволяють фрілансерам стежити за своїми проектами за допомогою спливаючих повідомлень, знаходити нових клієнтів за допомогою розширених технологій пошуку і т.д.

Завдяки онлайн-платформ на зразок Upwork і Fiverr фрілансерам стало набагато легше знайти роботу. Цього року Upwork випустив новий додаток на Android для фрілансерів і агентств. Новий додаток дозволяє вести свій фріланс-бізнес з будь-якої точки земної кулі, а також отримувати повідомлення про найбільш важливі події. Ця програма дозволяє «брати бізнес з собою»: шукати роботу, ділитися файлами або працювати над проектами.

Легке отримання платежів
Своєчасне та швидке отримання платежів необхідно будь-якому бізнесу, а фрілансеру особливо важливо отримувати оплату вчасно. Отримання платежів за допомогою мобільних пристроїв стає найпопулярнішим способом. Однак для фрілансера, що знаходиться в Україні і виконує завдання для замовників з США, отримання платежів може стати непростим завданням.

З такими цифровими платіжними платформами, доступними через мобільні додатки, як Payoneer, фрілансери можуть швидко і безпечно отримувати платежі від компаній і онлайн-майданчиків з усього світу на єдиний аккаунт. З міжнародної платіжної платформою Payoneer вашим клієнтам буде простіше платити вам в різних валютах за допомогою місцевих банківських переказів. Крім того, ви можете управляти своїми запитами платежів, відправляти інвойси і вибирати відповідні вам способи виведення коштів.

2/ Робота звідусіль

Завдяки новим технологіям у нас більше немає необхідності бути в офісі з 9 до 18, щоб показувати хороші результати. 51% фрілансерів відзначають, що не погодилися б повернутися в офіс ні за які гроші. У нашому Instagram-суспільстві все більше підприємців надихається подорожами і зароблянням грошей «в дорозі».

Такі програми, як Slack, Skype або Calendly допомагають фрілансерам бути на зв'язку з командою і клієнтами з усього світу і в онлайн-режимі стежити за актуальними новинами, долаючи кордони.

"У вас є WiFi?" Вже не такий частий питання, адже необов'язково бути підключеним до WiFi, щоб бути на зв'язку. Мобільний інтернет на телефоні з успіхом справляється з цим завданням. Мобільні технології дають фріласерам можливість завжди бути в центрі подій - необхідна умова для існування в умовах конкуренції гігномікі.

Отже, мобільні технології дають фрілансерам не тільки гнучкість, але і можливість розвивати свій бізнес і знаходити нових клієнтів по всьому світу. Фрілансери і мобільність нероздільні, і технології продовжують удосконалюватися, адже все більше професіоналів шукають можливість заробляти з дому, в дорозі або в подорож. У сучасному світі потрібно бути на зв'язку, щоб не залишитися за бортом!

Контакты

Адрес :

Украина, г. Чернигов

Телефон :

+38 (096) 18 016 90

Месенжеры:

   

О Вас

80% людей считают себя умными, образованными, они все знают, все просчитывают, исключают все риски, чтобы бизнес получился. Эти люди бедны.

А есть оставшиеся 20%. Они просто действуют, а вопросы решают по мере их поступления.

Действуй сейчас!

Блог о бизнесе

11 Ноябрь 2019 / Анатолий Прохоров

Блог по криптовалюте